Nikles CARBON

Zestaw natryskowy Stick Carbon z drążkiem 90 cm

Jeszcze większy komfort w czasie kąpieli? To możliwe - wyposaż się tylko w prezentowany tutaj zestaw natryskowy z serii Nikles Carbon. Wybierając go, zyskujesz cały zestaw armatury gotowej do zamontowania w strefie prysznicowej - nie musisz więc szukać wszystkich elementów oddzielnie, przez co zaoszczędzisz na czasie. Drążek o wysokości 900 mm zapewni Ci optymalną wygodę podczas zażywania kąpieli - pozwoli Ci bowiem na zamontowanie natrysku na takiej wysokości, byś mógł swobodnie z niego korzystać bez schylania. Wygoda to jednak nie wszystko - zestaw Nikles Carbon to również niezrównana estetyka. Subtelny mariaż higienicznego chromu i głębokiej czerni na pierwszy rzut oka prezentuje się nieco chłodno. Wystarczy jednak połączyć go z detalami w tych samych barwach, by cała aranżacja zyskała elegancki wyraz.

Możesz być także zainteresowany:

Nikles rączka natryskowa Infinity carbon
Rączka natryskowa Infinity 120 2S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Stick Carbon
Rączka natryskowa Stick Carbon
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Infinity 120 1S
Rączka natryskowa Infinity 120 1S
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.