Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO FIRST
FIRSTBP09

Brodzik półokrągły akryl 90x90 cm First

Prysznic to rozwiązanie wręcz stworzone do łazienek o niewielkim metrażu, w którym nie ma miejsca na dużą, wygodną wannę. Stosując brodzik półokrągły First, nie musisz jednak rezygnować z komfortu podczas korzystania z kabiny prysznicowej. Jego forma mierzy 90 x 90 x 4 cm, dzięki czemu nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów w kąpieli. Wykonany z akrylu produkt może Ci służyć przez lata - nie musisz się przy tym obawiać, że na jego powierzchni szybko powstaną rysy, które obniżą jego walory estetyczne. Element idealnie pasuje do łazienek, które wykorzystują klasyczną ceramikę w śnieżnobiałym odcieniu. Kolor ten będzie też stanowić eleganckie tło dla standardowej armatury cechującej się metalicznym połyskiem. Z brodzikiem First stworzysz spójny i harmonijny wystrój, który każdego dnia będzie Cię zachwycać na nowo.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral 90x90 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral 100x100 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły akryl 90x90 cm Trinnity
Brodzik półokrągły akryl 90x90 cm Trinnity
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Trinnity

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.