Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO STANDARD PLUS
STANPLUSBP90Z

Brodzik półokrągły akryl 90x90 cm Standard Plus

W nowoczesnej łazience funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni stanowi ważną kwestię. Jeśli w grę wchodzi niewielki metraż, należy zagospodarować każdy fragment pomieszczenia tak, aby całość zapewniała użytkownikowi możliwie jak najwyższy komfort. Brodzik półokrągły Standard Plus z powodzeniem wkomponujesz w narożnik wnętrza w taki sposób, żeby zaoszczędzić nieco miejsca - produkt mierzy tylko 90 x 90 x 9 cm. Element sprawi, że Twoja przestrzeń zyska na elegancji, ponieważ cechuje się ona perfekcyjnie zaokrągloną formą, która będzie pięknie współgrać z pozostałą ceramiką o płynnie poprowadzonych krawędziach. Kongruencję tę podkreśli jeszcze śnieżnobiały odcień brodzika i pozostałego wyposażenia łazienkowego. Dzięki temu cała kompozycja aranżacyjna będzie przyciągać spojrzenia użytkowników swoją spójnością i prostotą.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral 90x90 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral 100x100 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły akryl 80x80 cm Trinnity
Brodzik półokrągły akryl 80x80 cm Trinnity
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Trinnity

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.