Trinnity BRODZIKI
TRSABRP

Brodzik półokrągły akryl Trinnity

Stworzenie komfortowej strefy kąpielowej w małej łazience to nie lada wyzwanie. Jednak podołasz mu, gdy zdecydujesz się na kabinę prysznicową zamiast wanny. Do niej konieczne będzie dobranie brodzika, który zapewni Ci wygodę w czasie czynności pielęgnacyjnych, jak model Trinnity. Półokrągły brodzik o wymiarach 80 x 80 cm doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu, ponieważ jest niemalże płaski - jego głębokość to tylko 2,5 cm, a wysokość całkowita 4,5 cm. Dzięki temu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich dzieci lub mieszkających z Tobą osób starszych. Produkt powstał z wysokogatunkowego akrylu pokrytego powłoką antybakteryjną i powłoką Easy to Clean - zachowanie idealnej czystości i higieny brodzika jest bardzo proste. Uniwersalna biała barwa sprawia, że brodzik łatwo dopasuje się do aranżacji łazienki.

Możesz być także zainteresowany:

Brodzik półokrągły Competia 90x90 cm
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Schedpol
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Sanplast
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Sanplast

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.