Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Schedpol COMPETIA
COMPBPO90

Brodzik półokrągły Competia 90x90 cm

Wybierając wyposażenie łazienkowe, koniecznie zwróć uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również wykonanie. W przypadku prezentowanego brodzika Competia możesz mieć pewność, że jedno i drugie Cię nie zawiedzie. Brodzik o wymiarach 90 x 90 x 14 cm ma półokrągły kształt i klasyczną białą barwę. Minimalistyczny design pozwala dowolnie wkomponowywać produkt w nowoczesne, klasyczne, industrialne czy nawet rustykalne przestrzenie. Brodzik wykonany został z akrylu sanitarnego, a jego konstrukcja została starannie zaprojektowana - tak, by całość była w pełni odporna na nacisk i obciążenia, a do tego zapewniała maksymalną stabilność. Warto zaznaczyć, że powierzchnia brodzika jest ciepła w dotyku oraz łatwa do utrzymania w czystości. Powłoka antybakteryjna oraz Easy to Clean gwarantują pełną higienę w Twojej strefie natryskowej.

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Sanplast
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Sanplast
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły akryl Trinnity
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Trinnity

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.