VIGOUR WHITE

Dozownik mydła stojący VIGOUR white

Łazienka wykończona z dobrym smakiem i wyróżniająca się maksymalną funkcjonalnością? Taka może być i Twoja, jeśli wyposażysz ją w odpowiednie dodatki. Dozownik mydła VIGOUR white pozwoli Ci na przechowywanie płynnego kosmetyku w najbardziej estetyczny sposób - nie musisz ustawiać na umywalce lub blacie plastikowego opakowania opatrzonego etykietami poszczególnych marek. Pojemnik na mydło będzie idealnie korelował z charakterem Twojej łazienki - nieważne, czy urządziłeś ją w zgodzie z nowoczesnymi trendami, czy zachowałeś w niej stosowną klasyce elegancję. Delikatnie linie dozownika połączone z białą ceramiką uzupełniają chromowane akcenty - zarówno pompka, jak i podstawka produktu utrzymane są w metalicznej barwie. Z tego względu całość perfekcyjnie komponuje się z ceramiczną umywalką opatrzoną armaturą. Dozownik posiada 15 cm wysokości, dlatego umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu.

Możesz być także zainteresowany:

Dozownik mydła wiszący Starck T
Dozownik mydła wiszący Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Mydelniczka wisząca Starck T
Mydelniczka wisząca Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Szklanka wisząca Starck T
Szklanka wisząca Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.