Duravit STARCK T

Dozownik mydła wiszący Starck T

Akcesoria łazienkowe mają przede wszystkim pełnić funkcje praktyczne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by jednocześnie dekorowały otoczenie. Jeśli właśnie tego oczekujesz od wyposażenia w swoim mieszkaniu, wybierz dozownik mydła Starck T. Dzięki niemu zyskasz możliwość wygodnego nalewania mydła w płynie na dłonie. Pojemnik dostępny jest wraz z uchwytem przeznaczonym do montażu ściennego, dlatego nie musisz się martwić, że zajmie wolne miejsce na rancie umywalki lub blacie. Wymiary całości to 17,6 x 6 cm. Szklana, matowa szklanka w połączeniu z uchwytem w kolorze czerni lub chromu to idealne uzupełnienie nowoczesnego wnętrza - stylowe, minimalistyczne, a jednocześnie zachwycające oryginalną formą. Zależy Ci na utrzymaniu bardziej klasycznego wystroju łazienki? W takim razie zdecyduj się na wariant w odcieniu chromu.

Możesz być także zainteresowany:

Szklanka wisząca Starck T
Szklanka wisząca Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Mydelniczka wisząca Starck T
Mydelniczka wisząca Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Szklanką wisząca Loft czarny mat
Szklanką wisząca Loft czarny mat
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Emco

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.