KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Nikles CARBON
CARBDMZU

Mydelniczka wisząca Carbon

W stylowym domu każde pomieszczenie powinno prezentować się równie atrakcyjnie. Łazienka nie może w tym przypadku stanowić wyjątku od reguły. W poszukiwaniu ciekawych dodatków, które upiększą przestrzeń wokół Ciebie, zatrzymaj się przy kolekcji Carbon Nikles. Są to akcesoria wykonane z włókna węglowego - materiału cechującego się lekkością i zarazem wysokim stopniem wytrzymałości. Ponadto prezentują się wyjątkowo estetycznie. Wybierając do swojej łazienki prezentowaną mydelniczkę, z łatwością nadasz wnętrzu niezwykły charakter bez konieczności rezygnacji z wygody i użyteczności. Wśród elementów z tej serii znajdziesz także kubeczki na szczoteczki do zębów, baterie umywalkowe i kompletne systemy natryskowe. Sprawdź i przekonaj się sam, że elegancja może iść w parze z funkcjonalnością i praktycznością!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Szklanka wisząca System 900
Szklanka wisząca System 900
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Dozownik mydła z uchwytem System 900
Dozownik mydła z uchwytem System 900
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Drążek z uchwytem rączki prysznicowej System 900

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.