Duravit STARCK T

Mydelniczka wisząca Starck T

Masz dosyć zabrudzeń po mydle położonym bezpośrednio na umywalce lub, co gorsza, na blacie? W takim razie koniecznie zaopatrz się w mydelniczkę, czyli specjalną podstawkę do przechowywania mydła w kostce. Szczególnie funkcjonalny jest model Starck T, który możesz zamocować bezpośrednio na ścianie, oszczędzając tym samym miejsce na blacie i rancie umywalki. Element natynkowy ma średnicę 5 cm, a cała mydelniczka ma wymiary 10,6 x 14 cm, więc łatwo znajdziesz na nią przestrzeń na ścianie. Warto zwrócić uwagę na efektowną stylistykę produktu - sama podstawka na mydło stworzona jest z matowego szkła, zaś uchwyt utrzymany jest w czarnym kolorze o matowym wykończeniu. Produkt prezentuje się bardzo gustownie i z powodzeniem doda nowoczesnego charakteru Twojej łazience. Mydelniczka dostępna jest też w odcieniu chromu do bardziej stonowanych wnętrz.

Możesz być także zainteresowany:

Szklanka wisząca Starck T
Szklanka wisząca Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Dozownik mydła wiszący Starck T
Dozownik mydła wiszący Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Szklanką wisząca Loft czarny mat
Szklanką wisząca Loft czarny mat
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Emco

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.