Duravit STARCK T

Szklanka wisząca Starck T

Wystrój łazienki w dużej mierze zależy od detali, dlatego należy dobrze przemyśleć zakup akcesoriów. Jednym z nich jest szklanka do przechowywania szczoteczek lub potrzebna do płukania ust w czasie mycia zębów. Oferowany tu model o wymiarach 17,3 x 6,5 cm Starck T to idealny wybór do łazienki, w której stawia się na nowoczesność. Przeznaczona do montażu bezpośrednio na ścianie nie zajmie miejsca na umywalce lub blacie, to rozwiązanie jest funkcjonalne. Do tego zachwyca jej wyjątkowy design - utrzymana jest w kolorze czarnym o matowym wykończeniu, przez co dość mocno wyróżnia się przy czystej bieli ceramiki. Taki kontrast z pewnością zrobi wrażenie na domownikach oraz gościach. Jeśli jednak uważasz, że czarne dodatki nie pasują do Twojej przestrzeni, możesz wybrać bardziej uniwersalną szklankę w kolorze chromu.

Możesz być także zainteresowany:

Dozownik mydła wiszący Starck T
Dozownik mydła wiszący Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Mydelniczka wisząca Starck T
Mydelniczka wisząca Starck T
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Duravit
Uchwyt wannowy 342 mm Loft czarny mat
Uchwyt wannowy Loft
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Emco

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.