Vigour DERBY

Wisząca mydelniczka VIGOUR derby

Cenisz sobie elegancję w każdym calu? Z pewnością docenisz więc subtelny urok, jaki roztacza wokół siebie wisząca mydelniczka z kolekcji DERBY. Akcesorium jest niewielkie - w największym wariancie mierzy zaledwie 97 x 94 mm. Dzięki temu nawet w małej łazience nie będziesz musiał rezygnować z nietuzinkowych wrażeń estetycznych. Co więcej, posiada chromowany uchwyt do montażu naściennego - nie zajmie więc tak cennego miejsca na rancie umywalki. Samą mydelniczkę wykonano ze szkła o matowym wykończeniu, które będzie stanowić idealne nawiązanie do mlecznej kabiny prysznicowej. Cała aranżacja będzie się wtedy prezentować nad wyraz harmonijnie, a przy tym nowocześnie. Chcesz, aby ten element dopełnił wystrój Twojej łazienki? Zajrzyj do najbliższego salonu Elements i zobacz przykładowe aranżacje z wiszącą mydelniczką DERBY!

Możesz być także zainteresowany:

Mydelniczka z uchwytem Carbon
Mydelniczka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles
Szklanka z uchwytem Carbon
Szklanka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles
Podwójna szklanka z uchwytem Carbon
Podwójna szklanka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.