Vigour DERBY

Wisząca szklanka VIGOUR derby

Kwintesencję współczesnych trendów aranżacyjnych stanowi wnętrze, które nie tylko zadba o komfort użytkownika, lecz jednocześnie dostarczy mu niezrównanych wrażeń estetycznych. Wisząca szklanka z serii DERBY spełnia oba te warunki - elegancko się prezentuje i pełni praktyczną funkcję podczas codziennej toalety. Największy wariant produktu mierzy 104,5 x 75 mm. Mimo to nie zajmie zbyt dużo miejsca, gdyż jest przeznaczony do montażu naściennego - cały rant umywalki pozostanie więc do Twojej dyspozycji. Matowe szkło i chromowany mosiądz perfekcyjnie skomponują się z pozostałymi elementami tworzącymi wystrój łazienki - zarówno z kabiną prysznicową, jak i z armaturą oraz pozornie nieistotnymi detalami w postaci wieszaków czy uchwytów. Seria DERBY obejmuje też szereg innych artykułów, które możesz zastosować w nowoczesnej łazience - zobacz je w salonach Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Mydelniczka z uchwytem Carbon
Mydelniczka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles
Szklanka z uchwytem Carbon
Szklanka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles
Podwójna szklanka z uchwytem Carbon
Podwójna szklanka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.