Vigour WHITE

Wiszący kubek VIGOUR white

Nic tak nie dopełni wystroju nowoczesnej łazienki, jak funkcjonalne akcesoria o ciekawej formie. Wiszący kubek VIGOUR white nadaje się do tej roli idealnie - łączy on w sobie praktyczne zastosowanie i atrakcyjny aspekt wizualny, dzięki czemu z pewnością przypadnie on do gustu współczesnemu użytkownikowi. Połączenie śnieżnobiałej ceramiki i chirurgicznie czystego odcienia stali sprawia, że element doskonale koresponduje z całym pomieszczenie kąpielowym - zarówno z białą ceramiką, jak i z armaturą o metalicznym kolorze. Wnętrze zyska zatem spójny charakter, który będzie przykuwał spojrzenia tuż po przekroczeniu jego progu. Produkt nie zajmie zbyt dużo cennego miejsca, ponieważ jego wymiary wnoszą zaledwie 88 x 94 x 95 mm. Pozwoli Ci to zaszczepić odrobinę nowoczesnego stylu nawet w najmniejszej przestrzeni łazienkowej.

Możesz być także zainteresowany:

Mydelniczka z uchwytem Carbon
Mydelniczka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles
Szklanka z uchwytem Carbon
Szklanka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles
Podwójna szklanka z uchwytem Carbon
Podwójna szklanka z uchwytem Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.