Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit ICON
ICONLU90

Lustro z oświetleniem LED Icon

Aranżacja łazienki będzie w pełni funkcjonalna wyłącznie wtedy, gdy znajdzie się w niej odpowiednie lustro. Model pochodzący z serii Icon doskonale spełni swoje zadanie, zapewniając Ci maksymalny komfort podczas wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych i kosmetycznych - jest to możliwie dzięki odpowiednio dużemu rozmiarowi produktu mierzącemu 90 x 75 x 4,5 cm. Lustro zostało dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED. Dzięki temu jest w kompletne i nie wymaga montażu dodatkowych opraw. Zarówno samo lustro, jak i oświetlenie posiadają prostą, geometryczna formę. Oszczędny projekt doskonale wpisze się w równie proste aranżacje przestrzeni, gdzie równe linie i wyraziste kontury wyposażenia stanowią wyróżniające się akcenty. Duża zaletą jest możliwość zmiany położenia oświetlenia w poziomie, co pozwoli Ci dopasować produkt ściśle do własnych potrzeb.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Lustro Sun
Lustro Sun
LUSTRA I INNE
Lustro Eclipse
Lustro Eclipse
LUSTRA I INNE
Lustro Sky
Lustro Sky
LUSTRA I INNE

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.