Emco LOFT

Rezerwowy uchwyt papieru Loft czarny mat

Choć piękna armatura i dodatki to niezbędne elementy nowoczesnej aranżacji łazienki, podstawą minimalistycznego wystroju są... ład i porządek. Dlatego wyposażając to pomieszczenie nie możesz zapomnieć o funkcjonalnych akcesoriach, dzięki którym wszystko będzie na swoim miejscu. Takim przedmiotem jest specjalny uchwyt na rezerwowy papier toaletowy, który pozwoli w estetyczny sposób przechowywać zapasowe rolki. Dzięki niemu, Twoi goście nie będą musieli szukać nowego papieru w szafkach, gdy aktualna rolka się skończy - po prostu sięgną po kolejną, znajdującą się tuż obok toalety. Wiszący uchwyt z serii Loft marki Emco jest utrzymany w nowoczesnej stylistyce, a jego modne, matowe wykończenie w kolorze czarnym znakomicie wpasuje się w monochromatyczny wystrój łazienki. Aranżując to pomieszczenie możesz sięgnąć także po inne akcesoria z serii Loft - tak, by uzyskać spójny i harmonijny efekt.

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt na papier
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru podwójny Starck T
Uchwyt papieru podwójny Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru bez przykrywki Loft
Uchwyt papieru bez przykrywki Loft
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.