KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Emco LOFT
EMLFUPRCM

Rezerwowy uchwyt papieru Loft czarny mat

Choć piękna armatura i dodatki to niezbędne elementy nowoczesnej aranżacji łazienki, podstawą minimalistycznego wystroju są... ład i porządek. Dlatego wyposażając to pomieszczenie nie możesz zapomnieć o funkcjonalnych akcesoriach, dzięki którym wszystko będzie na swoim miejscu. Takim przedmiotem jest specjalny uchwyt na rezerwowy papier toaletowy, który pozwoli w estetyczny sposób przechowywać zapasowe rolki. Dzięki niemu, Twoi goście nie będą musieli szukać nowego papieru w szafkach, gdy aktualna rolka się skończy - po prostu sięgną po kolejną, znajdującą się tuż obok toalety. Wiszący uchwyt z serii Loft marki Emco jest utrzymany w nowoczesnej stylistyce, a jego modne, matowe wykończenie w kolorze czarnym znakomicie wpasuje się w monochromatyczny wystrój łazienki. Aranżując to pomieszczenie możesz sięgnąć także po inne akcesoria z serii Loft - tak, by uzyskać spójny i harmonijny efekt.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Uchwyt papieru bez przykrywki System 900
Uchwyt papieru bez przykrywki System 900
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Hewi
Moduł podtynkowy Asis
Moduł podtynkowy Asis
ZESTAWY SZCZOTKI WC
Emco
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.