Emco LOFT

Uchwyt papieru bez przykrywki Loft

To dodatki i ozdoby sprawiają, że wnętrze nabiera swojego charakterystycznego stylu. Wyposażasz łazienkę i szukasz oryginalnych, nowoczesnych dodatków, które podkreślą wystrój tego pomieszczenia w Twoim domu? Jednym z akcesoriów, których nie może w nim zabraknąć, jest uchwyt na papier toaletowy. Jeśli zależy Ci na zachowaniu minimalistycznego charakteru łazienki, zwróć uwagę na wiszący uchwyt z serii Loft. Czarny kolor i matowe wykończenie tego elementu sprawiają, że będzie pasować do aranżacji utrzymanej w każdym kolorze - szczególnie dobrze komponuje się z modnym, monochromatycznym wystrojem. Wygląd to nie jedyna zaleta tego modelu - wykonany z solidnego metalu, jest też bardzo trwały i funkcjonalny. Ponieważ przedstawiony uchwyt nie posiada pokrywki, korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze - na wymianę rolki papieru toaletowego na nową wystarczy kilka sekund.

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt na papier
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru podwójny Starck T
Uchwyt papieru podwójny Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Rezerwowy uchwyt papieru Loft czarny mat
Rezerwowy uchwyt papieru Loft czarny mat
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.