Emco LOFT

Uchwyt papieru bez przykrywki Loft

To dodatki i ozdoby sprawiają, że wnętrze nabiera swojego charakterystycznego stylu. Wyposażasz łazienkę i szukasz oryginalnych, nowoczesnych dodatków, które podkreślą wystrój tego pomieszczenia w Twoim domu? Jednym z akcesoriów, których nie może w nim zabraknąć, jest uchwyt na papier toaletowy. Jeśli zależy Ci na zachowaniu minimalistycznego charakteru łazienki, zwróć uwagę na wiszący uchwyt z serii Loft. Czarny kolor i matowe wykończenie tego elementu sprawiają, że będzie pasować do aranżacji utrzymanej w każdym kolorze - szczególnie dobrze komponuje się z modnym, monochromatycznym wystrojem. Wygląd to nie jedyna zaleta tego modelu - wykonany z solidnego metalu, jest też bardzo trwały i funkcjonalny. Ponieważ przedstawiony uchwyt nie posiada pokrywki, korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze - na wymianę rolki papieru toaletowego na nową wystarczy kilka sekund.

Możesz być także zainteresowany:

Moduł podtynkowy Asis
Moduł podtynkowy Asis
ZESTAWY SZCZOTKI WC
Emco
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru podwójny Starck T
Uchwyt papieru podwójny Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.