Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Emco LOFT
EMLFUP02CM

Uchwyt papieru bez przykrywki Loft

To dodatki i ozdoby sprawiają, że wnętrze nabiera swojego charakterystycznego stylu. Wyposażasz łazienkę i szukasz oryginalnych, nowoczesnych dodatków, które podkreślą wystrój tego pomieszczenia w Twoim domu? Jednym z akcesoriów, których nie może w nim zabraknąć, jest uchwyt na papier toaletowy. Jeśli zależy Ci na zachowaniu minimalistycznego charakteru łazienki, zwróć uwagę na wiszący uchwyt z serii Loft. Czarny kolor i matowe wykończenie tego elementu sprawiają, że będzie pasować do aranżacji utrzymanej w każdym kolorze - szczególnie dobrze komponuje się z modnym, monochromatycznym wystrojem. Wygląd to nie jedyna zaleta tego modelu - wykonany z solidnego metalu, jest też bardzo trwały i funkcjonalny. Ponieważ przedstawiony uchwyt nie posiada pokrywki, korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze - na wymianę rolki papieru toaletowego na nową wystarczy kilka sekund.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt papieru z pokrywką Essential
Uchwyt papieru z pokrywką Essentials
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Grohe
Rezerwowy uchwyt papieru Essentials
Rezerwowy uchwyt papieru Essentials
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Grohe
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.