Vigour CLIVIA

Uchwyt papieru bez przykrywki VIGOUR clivia

Stylowy minimalizm jest tym, co często definiuje nowoczesne łazienki - aby jednak osiągnąć taki efekt, należy zadbać o właściwy dobór akcesoriów. Jednym z niezbędnych dodatków do pomieszczeń sanitarnych jest uchwyt przeznaczony do przechowywania papieru toaletowego. Najlepszy dostęp do niego zagwarantuje przymocowanie go w pobliżu WC - montaż ścienny pozwala na samodzielne dobranie najlepszego miejsca, dopasowanego do potrzeb wszystkich domowników. Oferowany model wyróżnia się prostym kształtem, brakiem przykrywki oraz metalicznym odcieniem chrom, który potęguje modernistyczny charakter uchwytu. Bezpośrednie nawiązanie do kolorystyki armatury, wieszaków czy klamek pozwala na stworzenie wystroju o harmonijnym i spójnym charakterze. Atrakcyjna łazienka stanie się Twoją strefą komfortu, a codzienne zabiegi higieniczne prawdziwym relaksem.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt papieru bez przykrywki Carbon
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Nikles
Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.