Vigour CLIVIA

Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR clivia

Łazienka maksymalnie zorientowana na komfort użytkownika, a przy tym po prostu piękna? To możliwe - wystarczy tylko właściwie dobrać do niej akcesoria dekoracyjne. Jednym z elementów, który może Ci do tego posłużyć jest uchwyt na papier CLIVIA. Jego nowoczesna stylistyka objawia się już w samej formie - prostej, gładkiej i łagodnie wygiętej. Tak ukształtowana bryła będzie stanowić perfekcyjne nawiązanie do ceramiki łazienkowej o równie opływowym kształcie, jak również do armatury o subtelnie wygiętej wylewce. Akcesorium wyróżnia też higieniczny, niemalże sterylny charakter - wszystko za sprawą zintegrowanej przykrywki, która ogranicza dostęp bakterii do papieru. Uchwyt zachwyca również metaliczną, chłodną barwą, która będzie korelować z innymi akcesoriami w tym kolorze - mogą to być np. uchwyty lub wieszaki z asortymentu Elements.

Możesz być także zainteresowany:

Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.