Vigour CLIVIA

Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR clivia

Łazienka maksymalnie zorientowana na komfort użytkownika, a przy tym po prostu piękna? To możliwe - wystarczy tylko właściwie dobrać do niej akcesoria dekoracyjne. Jednym z elementów, który może Ci do tego posłużyć jest uchwyt na papier CLIVIA. Jego nowoczesna stylistyka objawia się już w samej formie - prostej, gładkiej i łagodnie wygiętej. Tak ukształtowana bryła będzie stanowić perfekcyjne nawiązanie do ceramiki łazienkowej o równie opływowym kształcie, jak również do armatury o subtelnie wygiętej wylewce. Akcesorium wyróżnia też higieniczny, niemalże sterylny charakter - wszystko za sprawą zintegrowanej przykrywki, która ogranicza dostęp bakterii do papieru. Uchwyt zachwyca również metaliczną, chłodną barwą, która będzie korelować z innymi akcesoriami w tym kolorze - mogą to być np. uchwyty lub wieszaki z asortymentu Elements.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt papieru bez przykrywki Carbon
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Nikles
Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.