Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR WHITE
WHITEDUPZP

Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR white

Nowoczesna łazienka to połączenie najwyższej funkcjonalności z eleganckimi, często niebanalnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Z tego względu wybór dodatków łazienkowych odgrywa niezwykle istotną rolę w wykańczaniu higienicznych przestrzeni. Delikatny w formie i utrzymany w metalicznej barwie uchwyt do papieru to kwintesencja dobrego smaku - chromowany model z łatwością wtapia się w wystrój przestrzeni, ponieważ nie tylko koresponduje z innymi akcesoriami, jak wieszaki czy kubki, ale również jest odpowiedzią na elegancki charakter armatury czy profili kabin prysznicowych. Uchwyt posiada przykrywkę, która częściowo maskuje papier toaletowy. Wymiary produktu to 22,5 x 10,6 x 8 cm, co pozwala na łatwe przymocowanie go do ściany w dowolnie wybranym miejscu - dla najwyższego komfortu zaleca się umieszczenie go przy toalecie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR
Uchwyt papieru z pokrywką VIGOUR derby style
Uchwyt papieru z pokrywką VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.