Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR DERBY PLUS
DERBYDSKS

Siedzisko prysznicowe VIGOUR derby plus

Bezpieczeństwo Twoich bliskich jest dla Ciebie najważniejsze? Zadbaj więc o nie na etapie wyposażania domowej łazienki. W strefie prysznicowej stwórz miejsce, w którym osoby starsze i niepełnosprawne ruchowo będą mogły wygodnie przysiąść i wykąpać się. Taki cel osiągniesz bez trudu dzięki prezentowanemu siedzisku VIGOUR derby plus o wymiarach 362 x 311 mm. Produkt jest składany, więc jeśli akurat nie będzie nikt z niego korzystać, nie będzie przeszkadzać podczas zażywania prysznica. Co więcej, nie zaburzy też nowoczesnej, starannie zaprojektowanej stylizacji łazienki. Dzięki szarej barwie i chromowanym akcentom prezentuje się na wskroś elegancko, minimalistycznie i estetycznie, więc łatwo wkomponujesz go w wystrój swojego otoczenia. W zestawie znajdziesz zestaw montażowy, więc siedzisko od razu jest gotowe do użytku.

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt wannowy VIGOUR derby kątowy
UCHWYTY WANNOWE, SIEDZISKA, TABORETY
VIGOUR
Uchwyt VIGOUR derby 300 mm
UCHWYTY WANNOWE, SIEDZISKA, TABORETY
VIGOUR
Uchwyt wannowy VIGOUR derby style
UCHWYTY WANNOWE, SIEDZISKA, TABORETY
VIGOUR

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.