Vigour WHITE

Wieszak VIGOUR white

W nowocześnie urządzonej łazience nie ma miejsca na nieprzemyślane dodatki - każdy element powinien służyć konkretnemu celowi. Wieszak white ma 1 zasadniczy cel: zadbać o to, aby ręczniki miały swoje miejsce i nie zaburzały porządku panującego w pomieszczeniu. Element cechuje się długością równą 260 mm, co umożliwia wkomponowanie go w nawet niewielką przestrzeń - nie zabierze on zbyt dużo miejsca. Dzięki wykonaniu z chromu o półmatowym wykończeniu odciski palców nie będą rzucać się w oczy na powierzchni produktu - jego sprzątanie nie powinno więc zająć Ci zbyt dużo tak cennego czasu. Metaliczny odcień wieszaka uderza w nowoczesny, a przy tym elegancki ton - połącz go tylko z dodatkami aranżacyjnymi utrzymanymi w podobnym stylu. Szeroki wachlarz takich produktów znajdziesz w kolekcji white.

Możesz być także zainteresowany:

Wieszak hak Carbon
Wieszak hak Carbon
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
Nikles
Wieszak pierścieniowy Carbon
Wieszak pierścieniowy Carbon
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
Nikles
Wieszak poręczowy 450 mm Carbon
Wieszak poręczowy 450 mm Carbon
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.