Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard ADAPTO
SERIAADAPTO

Seria mebli Adapto

Urządzanie łazienki może okazać się problematyczne - szczególnie jeśli do czynienia masz z małym pomieszczeniem lub takim o niestandardowych wymiarach. Wówczas najlepiej sięgnąć po meble, które można dowolnie ze sobą komponować i zestawiać, tworząc najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb - taka właśnie jest kolekcja mebli Adapto. Wśród nich znajdziesz szeroki wybór konsoli oraz szafek podumywalkowych. Do nich dobierzesz blaty, a całość uzupełnisz szafkami dodatkowymi w rozmiarach 25 lub 50 cm. Dzięki temu stworzysz dokładnie taki zestaw, jaki jest Ci potrzebny w łazience czy toalecie. Co więcej, możesz zdecydować także o kolorystyce swojego kompletu - dostępne są wykończenia w jasnoszarym, beżowym, białym kolorze, a także w dwóch odcieniach drewna. Masz więc pewność, że meble wkomponują się w wystrój Twojej łazienki.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Seria mebli WHITE
Seria mebli WHITE
SERIE
VIGOUR
Seria mebli Tonic II
Seria mebli Tonic II
SERIE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.