Elita FUTURIS
SERIAFUTURIS

Seria mebli Futuris

Czy wiesz, jak najlepiej zadbać o pełną harmonię i spójność aranżacji łazienki? Najlepiej wybrać do niej meble z jednej serii, które doskonale ze sobą współgrają, a jednocześnie zapewniają otoczeniu o wiele wyższą funkcjonalność. Wybierz jedną z trzech dostępnych szafek umywalkowych - taką, która swoim rozmiarem idealnie wkomponuje się w dostępną przestrzeń. Pamiętaj też o wysokim słupku, z którym możliwe jest wygodne przechowywanie dużej liczby ręczników i akcesoriów. Do zestawu dobierz blaty - w kolorze drewna lub w uniwersalnej bieli - dzięki której powiększysz przestrzeń roboczą w strefie umywalkowej. Stylistyka szafek jest ponadczasowa - białe, połyskujące drzwi i korpusy uzupełnione są czernią metalowych uchwytów. Całość pięknie ze sobą kontrastuje i tworzy klasyczną kompozycję pasującą do łazienkowych trendów.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.