Duravit HAPPY D.2 PLUS

Seria mebli Happy D.2 Plus

Czy wiesz, jak ogromne znaczenie w aranżacji łazienki odgrywają meble? Dzięki nim nie tylko zyskujesz dodatkową przestrzeń do przechowywania kosmetyków, akcesoriów łazienkowych i innych przedmiotów, ale również kształtujesz ostateczny wystrój swojego otoczenia. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym i niepowtarzalnym designie, wybierz szafki z kolekcji Happy D.2 Plus. Do wyboru masz różne kolory i wykończenia mebli, tak byś mógł z dużą swobodą dopasowywać je do własnych potrzeb i wizji aranżacji łazienki. Do urządzenia strefy umywalkowej wybierz konsolę i szafkę – dostępne są modele w różnych rozmiarach i konfiguracjach, również takie na dwie umywalki. Doposaż łazienkę również w większe szafki, np. półwysokie, w których bez trudu przechowasz ręczniki i inne, większe przedmioty. Pamiętaj, że łazienka nie będzie kompletna bez lustra – tutaj znajdziesz nowoczesne warianty wyposażone od razu w oświetlenie. 

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.