Duravit VIU

Seria mebli Viu

Urządzanie łazienki wymaga dobrania wyposażenia tak, by dobrze zagospodarować miejscem dostępnym w pomieszczeniu – ma to ogromne znaczenie w szczególności w przypadku małych wnętrz. Niezależnie jednak od dostępnego metrażu, warto wybrać do łazienki meble Viu od marki Duravit, które dostępne są w wielu rozmiarach. Zwróć uwagę na zróżnicowanie form szafek podumywalkowych, a także doceń możliwość kupienia modelu w wielu kolorach i dowolnej stylistyce. Dzięki temu urządzisz swoją przestrzeń nowocześnie lub klasycznie, rustykalnie lub industrialnie – jak tylko zechcesz! Pamiętaj także o dobraniu szafek półwysokich i wysokich, które są wręcz stworzone do przechowywania kosmetyków, akcesoriów, a nawet większych przedmiotów, jak zestaw ręczników czy czystych szlafroków. W każdej łazience niezbędne jest też lustro – możesz je wybrać w wersji standardowej lub w komplecie z szafką.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.