Elements meble WHITE DESIGN

Seria mebli WHITE Design

Pragniesz wyposażyć swoją łazienkę w taki sposób, aby zachwycała pięknym wystrojem, ale nie traciła przy tym na funkcjonalności? Dzięki dostępnej w naszej ofercie serii mebli WHITE Design możesz osiągnąć zamierzony cel. Wybieraj szafki w wielu rozmiarach, modele wiszące, boczne czy podumywalkowe, z drzwiczkami lub szufladami i ciesz się możliwościami, jaki Ci dają. Prezentowana seria utrzymana jest w bardzo prostym stylu - hołduje geometrycznym kształtom, ponadczasowej bieli i dodatkom o metalicznym wykończeniu. Z tego względu skomponowanie jej z klasyczną aranżacją nie stanowi najmniejszego problemu, choć ta kolekcja mebli najlepiej odnajdzie się we wnętrzach o minimalistycznym zacięciu. Nieważne, czy potrzebujesz dużo przestrzeni do przechowywania, czy też nieco mniej - w naszej ofercie znajdziesz szafki różnego typu i dopasujesz je do własnych potrzeb!

Możesz być także zainteresowany:

Seria mebli L-Cube
Seria mebli L-Cube
SERIE
Duravit
Seria mebli Luv
Seria mebli Luv
SERIE
Duravit
Seria mebli Xeno2
Seria mebli Xeno2
SERIE
Geberit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.