Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard ADAPTO
ADAPTOSN25FF

Szafka z szufladą Adapto

Wybierając prezentowaną szafkę Adapto, możesz uzupełnić swoją łazienkę o dodatkowe miejsce do przechowywania. Produkt wyposażony jest w pojedynczą szufladę, a dzięki swoim wymiarom 50 x 24,5 x 50,4 cm zapewnia sporo przestrzeni na kosmetyki, akcesoria i inne przedmioty przydatne w czasie codziennej pielęgnacji ciała. Szuflada wyposażona została w system otwierania Push-pull - dzięki temu nie są jej potrzebne żadne uchwyty, a całość jest bardzo wygodna w użytku. Uwagę zwraca także nowoczesny design tego mebla - nic nie zaburza tutaj perfekcyjnej, geometrycznej symetrii oraz białego koloru o połyskującym wykończeniu. Taka stylistyka może posłużyć do tworzenia rozmaitych aranżacji - zarówno ascetycznych, niemal industrialnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych, gdyby zestawić szafkę z wyposażeniem o delikatniejszych rysach. Do opakowania dołączony został zestaw montażowy.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Blat do szafki WHITE
Blat do szafki VIGOUR white
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Słupek wysoki WHITE
Słupek wysoki VIGOUR white
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Słupek wysoki WHITE
Słupek wysoki WHITE
SZAFKI WYSOKIE
VIGOUR

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.