Roca DEBBA

Kolumna niska Debba biały połysk

Meble pełnią niezwykle istotną funkcję w każdej łazience - pozwalają na schowanie przedmiotów, które mogłyby zaburzać wystrój całej przestrzeni. Jednocześnie umożliwiają wygodne składowanie ręczników, środków czystości czy zapasowych kosmetyków. Kolumna niska Debba znakomicie sprawdzi się w tej roli, a ponadto będzie dodatkiem uwypuklającym nowoczesny charakter Twojego otoczenia. Minimalistyczna biała szafka została wykończona w połysku, dzięki czemu może harmonijnie współgrać z kafelkami, ceramiką sanitarną oraz armaturą. Całość dopełnia również metaliczny uchwyt w równie prostym i geometrycznym kształcie, co szafka. Kolumna o wymiarach 60 x 34,5 x 25 cm to dodatek odpowiedni także do małych łazienek - przystosowana jest do podwieszania, więc z łatwością znajdziesz dla niej właściwe miejsce na swojej ścianie.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Szafka półwysoka L-Cube
SZAFKI NISKIE
Duravit
Niska szafka wisząca Tesi
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard
Szafka boczna Tonic II
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard
Szafka boczna niska Icon
SZAFKI NISKIE
Keramag
Szafka boczna niska Xeno2
SZAFKI NISKIE
Keramag

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.