Ideal Standard TESI

Niska szafka wisząca Tesi

Kochasz klasyczny, minimalistyczny design, lecz nie wyobrażasz sobie życia bez udogodnień oferowanych nam przez nowoczesną technologię? Niska szafka wisząca Tesi to produkt, który z pewnością przypadnie Ci do gustu i spełni Twoje oczekiwania! Na pierwszy rzut oka jest to klasyczny mebel łazienkowy o uniwersalnej barwie i maksymalnie prostej formie. Element skrywa w sobie jednak mechanizm samodomyku, który podwyższa komfort podczas korzystania z niego i zapobiega trzaskaniu drzwiczkami. Mierzący 400 x 208 x 1200 mm produkt świetnie sprawdzi się nawet w niewielkich przestrzeniach. Model jest przeznaczony do montażu naściennego. Dzięki temu podłoga pod nim jest wolna i można ją łatwo umyć. Utrzymanie Twojego salonu kąpielowego w idealnie higienicznej czystości stanie się zatem o wiele prostsze.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Szafka półwysoka L-Cube
SZAFKI NISKIE
Duravit
Szafka boczna Tonic II
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard
Szafka boczna niska Icon
SZAFKI NISKIE
Keramag
Szafka boczna niska Xeno2
SZAFKI NISKIE
Keramag

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.