Keramag ICON

Szafka boczna niska Icon

Dzięki niskiej szafce z serii Icon uzupełnisz meble łazienkowe o praktyczny i elegancki element. Produkt przeznaczony jest do montażu naściennego - doda więc mniejszemu wnętrzu optycznej lekkości i ułatwi sprzątanie, pozwalając Ci ograniczyć poświęcany na nie czas. Atutem mebla są też dwie szuflady - z łatwością znajdziesz w nich potrzebne w danej chwili przybory lub kosmetyki. Subtelne chromowane uchwyty ułatwią Ci ich otwieranie, natomiast zastosowanie mechanizmu cichego domyku pozwoli na ich bezgłośne zamykanie. Komfort użytkowania szafki idzie w parze z jego estetyką. Prosta forma bryły cechującej się wymiarami 45 x 60 x 47,7 cm utrzymana jest w ponadczasowym i uniwersalnym białym kolorze, który z łatwością skomponujesz z glazurą lub gresem w dowolnym odcieniu. Produkt spełni więc oczekiwania użytkowników, którzy od wyposażenia łazienki wymagają funkcjonalności i elegancji.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka półwysoka L-Cube
Szafka półwysoka L-Cube
SZAFKI NISKIE
Duravit
Szafka wisząca Nova Pro
Szafka wisząca Nova Pro
SZAFKI NISKIE
Koło
Szafka niska wisząca Tesi
Szafka niska wisząca Tesi
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.