Ideal Standard TONIC II

Szafka boczna Tonic II

Nowoczesna łazienka celuje w minimalizm. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt w swojej przestrzeni łazienkowej, wybierz szafkę boczną Tonic II. Bryła elementu to minimalizm w najczystszej postaci - geometryczna forma, ostre krawędzie, a nawet brak uchwytów, które mogłyby zaburzać jej idealną prostotę. Produkt nie zawiedzie również miłośników najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Został on wyposażony w system push-pull, który sprawia, że można łatwo otworzyć i zamknąć drzwiczki pomimo braku uchwytów. Szafka o smukłej formie i wymiarach równych 350 x 400 x 600 mm zmieści się z powodzeniem nawet w tych salonach kąpielowych, które wyróżnia niewielki i ograniczony metraż. Powierzchnia w kolorze białym stanowi naturalne nawiązanie do elementów ceramiki sanitarnej w tej samej barwie - dzięki temu Twoją kompozycję będzie wyróżniać harmonia.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka półwysoka L-Cube
Szafka półwysoka L-Cube
SZAFKI NISKIE
Duravit
Szafka wisząca Nova Pro
Szafka wisząca Nova Pro
SZAFKI NISKIE
Koło
Szafka niska wisząca Tesi
Szafka niska wisząca Tesi
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.