Elements meble WHITE DESIGN

Szafka górna White Design

Szafka górna o wymiarach 40 x 75 x 27 cm sprawdzi się w małej i dużej łazience, w której potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania łazienkowych akcesoriów. Zamontowana na ścianie pozwoli optymalnie wykorzystać jej przestrzeń, a przy tym doda jej nowoczesnego uroku. Elegancki charakter szafki wynika z jej subtelnych, zaokrąglonych konturów. Dla przeciwwagi do mebla dopasowano wyraziste chromowane uchwyty - idealnie skomponują się z metalicznymi bateriami łazienkowymi czy profilami kabiny prysznicowej. Biały laminowany front wykończony w połysku jeszcze bardziej podkreśla wyrafinowany projekt szafki, natomiast system cichego domyku drzwiczek czyni z niej mebel spełniający wszelkie oczekiwania wymagającego użytkownika. Wnętrze szafki skrywa w sobie szklane półki, dzięki którym całość nabiera lekkości i prezentuje się wytwornie także po otwarciu.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka półwysoka L-Cube
Szafka półwysoka L-Cube
SZAFKI NISKIE
Duravit
Szafka wisząca Nova Pro
Szafka wisząca Nova Pro
SZAFKI NISKIE
Koło
Szafka niska wisząca Tesi
Szafka niska wisząca Tesi
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.