Duravit L-CUBE

Szafka półwysoka L-Cube

Dobierz do swojej łazienki odpowiednie meble i zyskaj dodatkową przestrzeń do przechowywania tego co najpotrzebniejsze. Dzięki zastosowaniu szafki stojącej z serii L-Cube z niezwykłą łatwością utrzymasz porządek wśród ręczników, kosmetyków oraz przyborów higienicznych. Schowasz także wszystkie przedmioty, które nie powinny być w zasięgu wzroku odwiedzających Twoją łazienkę gości. Prezentowany model będzie także efektowną i elegancką ozdobą dla wnętrza. Gładka, klasyczna forma dodaje szyku i doskonale wpasowuje się w każdy wystrój. Śnieżnobiała barwa płyty lakierowanej dodatkowo potęguje wrażenie higienicznej czystości pomieszczenia i umożliwia skomponowanie jednolitego wyposażenia. Szafka zawiera trzy półki, w związku z czym segregacja wszystkich łazienkowych artykułów przyjdzie Ci z łatwością, a komfort korzystania z nich będzie większy.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wisząca Nova Pro
Szafka wisząca Nova Pro
SZAFKI NISKIE
Koło
Szafka niska wisząca Tesi
Szafka niska wisząca Tesi
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard
Szafka boczna Tonic II
Szafka boczna Tonic II
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.