Koło NOVA PRO

Szafka wisząca Nova Pro

Niska wisząca szafka to dobry sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni w łazience. Niewielkie wymiary - 33 x 65,3 x 28 cm - pozwolą Ci wykorzystać dostępne miejsce na ścianie, zapewniając przy tym dodatkową przestrzeń do przechowywania przyborów lub kosmetyków - w tym celu mebel wyposażono w dwie półki. Szafka powstała z wilgocioodpornej płyty, a jej wykończenie odpowiada panującym w aranżacji łazienek trendom - biały kolor i połysk uzupełniają uniwersalną bryłę, elegancko komponując się z dopasowanym uchwytem. Funkcjonalność mebla zwiększa system cichego domyku drzwiczek, a także możliwość dopasowania do niego nóżek i opcjonalnego skompletowania z koszem na bieliznę. Dzięki temu szafka Nova Pro jest wielofunkcyjną propozycją do wnętrza, które chcesz urządzić zgodnie z własnymi potrzebami, bez zgody na kompromis.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka półwysoka L-Cube
Szafka półwysoka L-Cube
SZAFKI NISKIE
Duravit
Szafka niska wisząca Tesi
Szafka niska wisząca Tesi
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard
Szafka boczna Tonic II
Szafka boczna Tonic II
SZAFKI NISKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.