Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TONIC II
TONIIOU120FC

Obudowa pod umywalkę Tonic II 120 cm

Szukasz oryginalnego sposobu na wykończenie strefy umywalkowej w swojej łazience? Wybierz prezentowaną obudowę z kolekcji Tonic II, która jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych szafek podumywalkowych czy maskujących syfon postumentów. Produkt zaprezentuje się pod umywalką bardzo dyskretnie, ale i elegancko. Dodatkowo można go wyposażyć w specjalne relingi, na których wygodnie zawiesisz ręczniki do rąk i będziesz je mieć zawsze blisko po umyciu dłoni. Najważniejszy jednak jest fakt, że prezentowana obudowa sprawdzi się dosłownie w każdej łazience. Dostępna jest bowiem w wymiarach od 60 aż do 120 cm, więc można skompletować ją z jedną, ale i z dwiema umywalkami. Zachwyci Cię również rozmaitość kolorów, w jakich jest oferowany produkt - od klasycznej bieli, przez nowoczesne beże i szarości, aż po klasyczne, eleganckie barwy drewna.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Blat do szafki WHITE
Blat do szafki VIGOUR white
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.