Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TONIC II
TONIIOU120FC

Obudowa pod umywalkę Tonic II 120 cm

Szukasz oryginalnego sposobu na wykończenie strefy umywalkowej w swojej łazience? Wybierz prezentowaną obudowę z kolekcji Tonic II, która jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych szafek podumywalkowych czy maskujących syfon postumentów. Produkt zaprezentuje się pod umywalką bardzo dyskretnie, ale i elegancko. Dodatkowo można go wyposażyć w specjalne relingi, na których wygodnie zawiesisz ręczniki do rąk i będziesz je mieć zawsze blisko po umyciu dłoni. Najważniejszy jednak jest fakt, że prezentowana obudowa sprawdzi się dosłownie w każdej łazience. Dostępna jest bowiem w wymiarach od 60 aż do 120 cm, więc można skompletować ją z jedną, ale i z dwiema umywalkami. Zachwyci Cię również rozmaitość kolorów, w jakich jest oferowany produkt - od klasycznej bieli, przez nowoczesne beże i szarości, aż po klasyczne, eleganckie barwy drewna.

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Zestaw wisząca szafka podumywalkowa VIGOUR derby z blatem
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Zestaw wisząca szafka podumywalkowa VIGOUR derby z blatem
Wisząca szafka podumywalkowa Victoria
Wisząca szafka podumywalkowa Victoria
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Roca

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.