Elements meble WHITE STYLE

Szafka do umywalki White Style

Geometryczna forma szafki do umywalki z serii Style to jej cecha szczególna. Równe linie i kanciaste kształty są tym, czego w nowoczesnej łazience nie może zabraknąć. Szafka o wymiarach 80 x 50 x 49 cm wyposażona jest w dwie szuflady, które czynią z niej mebel nie tylko na wskroś modernistyczny, ale i funkcjonalny. System cichego domyku pozwala na bezgłośne zamykanie szuflad, zapewniając maksymalny komfort codziennego korzystania z nich. W pojemnym wnętrzu szafki zmieścisz wiele drobiazgów - od kosmetyków, po drobne sprzęty kosmetyczne, co pozwoli Ci zachować estetyczny i harmonijny wystrój przestrzeni, w której wszystko ma swoje miejsce. Podkreśleniem nowoczesnego projektu szafki jest brak uchwytów na laminowanych frontach, a także ich minimalistyczny biały kolor o pięknym połysku. To mebel, który perfekcyjnie wtopi się w dopracowane pod każdym względem, oszczędne aranżacje łazienek.

Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.