Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR Meble do VIGOUR
WHITEMSU0601SW

Szafka podumywalkowa do umywalki VIGOUR derby/white

Urządzasz nowoczesną, minimalistyczną łazienkę i szukasz do niej odpowiednich mebli? Zwróć uwagę na szafkę umywalkową do umywalki DERBY/WHITE wyróżniającą się wyjątkowo prostą konstrukcją i wzornictwem. Mebel pozbawiony jest jakichkolwiek ozdobników - jego powierzchnie są doskonale gładkie, a ascetyczne uchwyty elegancko dopełniają design całości. Warto też zwrócić uwagę, że produkt dostępny jest w trzech kolorach do wyboru, co pomoże Ci w osiągnięciu wymarzonej aranżacji łazienki. Szafka podumywalkowa jest niezwykle praktyczna. Nie tylko tworzy dodatkowe miejsce na Twoje kosmetyki i akcesoria, ale również estetycznie wykańcza ceramikę sanitarną, zasłaniają zazwyczaj mało estetyczne syfony i przyłącza. Z takim wyposażeniem łazienkowym masz więc pewność, że wystrój otoczenia będzie idealny w każdym szczególe.

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Wiele kolorów Wiele kolorów
Uchwyt do szafki VIGOUR derby
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.