Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR WHITE
WHITEMSU0602SA

Szafka podumywalkowa do umywalki VIGOUR derby/white

Podczas urządzania łazienki kierujesz się głównie pragmatyzmem, ale jednocześnie chcesz, by wykreowana przez Ciebie przestrzeń zachwycała niezwykłym wystrojem? W takim razie sięgnij po sprawdzone, minimalistyczne rozwiązania, takie jak prezentowana szafka do umywalki derby/white. Zadaniem tego mebla jest stworzenie estetycznej otoczki dla ceramiki sanitarnej oraz zamaskowanie syfonu i przyłączy umywalkowych. Jednocześnie jednak szafka umożliwia wykorzystanie w pełni przestrzeni znajdującej się pod umywalką - w dwóch szufladach możesz przechowywać w uporządkowany sposób swoje przedmioty. Produkt dostępny jest w trzech wersjach rozmiarowych, więc z wykorzystaniem go możesz urządzić mniejsze i większe przestrzeni łazienkowe. Masz też dowolność w zakresie wyboru koloru szafki - prosty design produktu uzupełniają ponadczasowe barwy: biała, czarna lub antracytowa.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Blat do szafki WHITE
Blat do szafki VIGOUR white
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Zestaw umywalki z szafką dwudrzwiową NOVA PRO PREMIUM

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.