Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit L-CUBE
LCSPOS0605722

Szafka podumywalkowa stojąca L-Cube

Zależy Ci na funkcjonalnym wykończeniu łazienki? Z pewnością docenisz więc meble łazienkowe, które zapewnią Ci najwyższy komfort użytkowy nawet w niewielkich pomieszczeniach. Świetnym rozwiązaniem jest np. połączenie szafki z umywalką - pozwala to zaoszczędzić miejsce i stworzyć idealne warunki do pielęgnacji twarzy oraz higieny rąk czy jamy ustnej. Zwróć uwagę na stojącą szafkę z kolekcji L-Cube - w mebel o wymiarach 820 x 534 mm bez trudu wkomponujesz umywalkę z kolekcji Darling New. W dwóch szufladach pomieścisz wszystko, co jest Ci potrzebne przy umywalce - kosmetyki, akcesoria, mydło, zapas past do zębów czy też ręczniki do rąk. Na pewno docenisz także prosty design szafki - nieskomplikowaną formę opartą na prostokątach oraz doskonale minimalistyczne wykończenie, gładkie powierzchnie i brak zbędnych ornamentów.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Blat do szafki WHITE
Blat do szafki VIGOUR white
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.