Duravit LUV

Szafka podumywalkowa stojąca Luv Night Blue Satin Matt z blatem

Współczesna łazienka powinna na równi uwzględniać elegancki wystrój dostarczający wrażeń estetycznych podczas czynności higienicznych, jak i funkcjonalność wnętrza. Jeśli chcesz wykończyć swoją strefę umywalkową właśnie w taki sposób, a jednocześnie nadać jej nieco bardziej tradycyjny charakter, wypróbuj szafkę podumywalkową Luv. Model stojący na 4 nogach o wymiarach 1338x570 mm posiada klasyczną formę, którą dodatkowo podkreśla barwa Night Blue Satin i kwarcowy, błyszczący blat. Wyposażony w 2 szuflady daje możliwość wygodnego segregowania i przechowywania akcesoriów, co także ułatwia utrzymanie ich w odpowiednim ładzie. Taki mebel to perfekcyjne uzupełnienie nieskazitelnie białych elementów ceramiki sanitarnej. Pięknie współgra też z ciemniejszymi płytkami ceramicznymi i metaliczną armaturą.

Możesz być także zainteresowany:

Stelaż podumywalkowy stojący Durasquare
Stelaż podumywalkowy stojący Durasquare
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Duravit
Szafka podumywalkowa stojąca Cape Cod
Szafka podumywalkowa stojąca Cape Cod
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.