Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit VERO AIR
VEROASP6509018

Szafka podumywalkowa wisząca Vero Air

Wybór mebli ma bezpośredni wpływ na późniejszy komfort korzystania z łazienki. Dlatego też warto wybierać modele, które będą nie tylko efektownie się prezentować, ale też zaskoczą Cię wysoką funkcjonalnością. Taka właśnie jest szafka Vero Air, która imponuje rozmiarem 1184 x 432 mm. Dzięki niemu idealnie nadaje się do współpracy z szerokimi umywalkami, a te z kolei są niezbędne, by stworzyć w pełni komfortową przestrzeń higieniczno-pielęgnacyjną. Natomiast za sprawą pojemnych szuflad zawsze będziesz mieć pod ręką potrzebne Ci kosmetyki i akcesoria. Produkt zadowoli Cię też możliwością bezproblemowego dopasowania go do wystroju otoczenia. Forma szafki jest bardzo prosta, ale mnogość kolorów wykończenia, w jakich jest dostępna, sprawia, że mebel ten bez trudu skomponujesz z wieloma aranżacjami łazienkowymi.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Blat do szafki WHITE
Blat do szafki VIGOUR white
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.