Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit XVIU
XVSP4129B118

Szafka podumywalkowa wisząca XViu

Dzielisz łazienkę z partnerem lub współlokatorem? Chcesz jednak mieć swoją własną przestrzeń do wykonywania czynności pielęgnacyjnych i higienicznych? W takim razie z pewnością docenisz prezentowany mebel. Szafka wisząca XViu przeznaczona jest do współpracy z aż dwiema umywalkami - pod każdą z nich znajdują się także dwie szuflady. W związku z tym możesz zyskać własną strefę do przeprowadzenia zabiegów twarzy, pielęgnacji rąk czy wykonywania innych regularnych czynności. W szufladach zaś możesz przechowywać wszystko, co jest tam niezbędne - peelingi, kosmetyki do make-upu czy też akcesoria do usuwania zarostu. Wymiary szafki to 1280 x 480 mm, a zatem zaleca się stosowanie jej w sporych pomieszczeniach. W dopasowaniu produktu do Twojej łazienki z pewnością pomoże fakt, że mebel ten dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych - bez trudu znajdziesz ten idealny dla siebie.

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Wiele kolorów Wiele kolorów
Uchwyt do szafki VIGOUR derby
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.