Keramag DESIGN XENO2

Szafka podumywalkowa Xeno2 2 szuflady

Szafka pod umywalkę to niezbędny element wyposażenia łazienki urządzonej zgodnie z obowiązującymi trendami. Szafka Xeno2 to przykład mebla, który doskonale spełnia funkcję praktyczną, pozostając jednocześnie integralną częścią modnej aranżacji. Wyposażona w dwie szuflady szafka mierzy 88 x 53 x 46,2 cm - pomieści niezbędne akcesoria i kosmetyki, do których potrzebujesz łatwego i szybkiego dostępu każdego dnia. Wraz z dopasowaną do niej umywalką tworzy spójną całość, której cechy charakterystyczne to geometryczna forma, wyraźnie zarysowane kontury i gładka powierzchnia. Wykończenie szafki w połyskującej bieli jest najlepszym uzupełnieniem tak zaprojektowanego mebla - podwieszony na ścianie doda wnętrzu optycznej lekkości i świeżości. Szafka pozbawiona jest uchwytów, co jeszcze mocniej akcentuje jej nowoczesny charakter.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.