Roca GAP-N

Umywalka Gap-N z szafką biały połysk

Marzysz o komfortowej łazience, w której funkcjonalność nie będzie w niczym ustępowała elegancji? Dobierz więc wyposażenie spełniające najwyższe standardy - z pewnością zainteresuje Cię umywalka z szafką Gap-N. Nowoczesne, niemal minimalistyczne wzornictwo zostało zaakcentowane uniwersalną, białą barwą, prostą, geometryczną bryłą oraz metalicznymi dodatkami w postaci uchwytów. Szafka o wymiarach 60 x 64,5 x 44 cm mieści w sobie dwie spore szuflady idealnie nadające się do przechowywania kosmetyków, akcesoriów czy mniejszych ręczników do rąk. Umywalka natomiast jest przygotowana do montażu baterii stojącej, dlatego w łatwy sposób wyposażysz ją w niezbędną armaturę. Szafkę z umywalką można powiesić na ścianie lub dobrać do niej nóżki - to od Ciebie zależy, jaki charakter przyjmie łazienka w Twoim mieszkaniu.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.