Duravit VERO

Umywalka Vero Air C-Bonded 80x48 cm z/o z szafką szary dolomit

Twojej łazience brakuje wyrazistego charakteru, a może nie jesteś do końca zadowolony z jej funkcjonalności? Wypróbuj zestaw łączący w sobie umywalkę wraz z elegancką i wyjątkowo praktyczną szafką. Wyraziste, ostre krawędzie ceramiki nie pozostawiają złudzeń - produkt celuje w nowoczesną stylistykę opartą na minimalistycznych rozwiązaniach. Utrzymana w tej samej konwencji szafka uzupełnia umywalkę, a jednocześnie zaskakuje wyjątkowo pojemną szufladą. Dzięki niej znajdziesz miejsce na kosmetyki, ręczniki do rąk czy codziennie używane akcesoria do makijażu. Odcień szary dolomit skomponuje się z surowym wnętrzem i betonowymi dodatkami oraz tymi wykonanymi z metalu. Dopasujesz do niego zarówno jasne, jak i ciemniejsze okładziny ceramiczne i pozostałe wyposażenie. Komplet o wymiarach 80x48 cm to dobry wybór do małych i dużych łazienek.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.