Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO NOVA PRO
NOVAPRO55ZSZB1

Wisząca lub stojąca szafka podumywalkowa z umywalką prostokątną Nova Pro

Umywalka wraz z szafką tworzą komplet, który sprawdzi się w rozmaitych wnętrzach łazienkowych. Uniwersalna biel podkreśla estetyczny charakter ceramiki o wymiarach 55 x 44 cm oraz modną stylistykę szafki mierzącej 46,4 x 55,7 x 38,1 cm. Mebel, na wierzchu którego spoczywa elegancka umywalka, wyposażony został w drzwiczki - za nimi przechowasz łazienkowe akcesoria, do których chcesz mieć łatwy dostęp. Specjalny metalowy organizer przeznaczony do montażu po wewnętrznej stronie drzwiczek i jedna półka zwiększają funkcjonalność mebla. Nowoczesność zestawu wynika także z zastosowania w nim systemu cichego domyku, który znacznie poprawia komfort codziennego korzystania z mebla. Dzięki podwieszeniu wilgocioodpornej szafki na ścianie zyskujesz również łatwy dostęp do posadzki, którą bez trudu utrzymasz w czystości. Możesz także dobrać do niej nóżki, urządzając łazienkę zgodnie z własnym gustem.

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Wisząca szafka podumywalkowa Glam
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Elita
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.