Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit ICON
ICONSP89BIA

Wisząca szafka podumywalkowa Icon

Jeśli szukasz niecodziennej szafki pod umywalkę, mebel z kolekcji Icon z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Model ważący zaledwie 14 kg posiada formę szuflady, w której zmieścisz niezbędne na co dzień kosmetyki lub akcesoria. Szafka wyposażona jest w system cichego domyku, dlatego zasuwana szuflada nie wywołuje nieprzyjemnego dźwięku, pozwalając Ci na komfortowe i swobodne korzystanie z wnętrza. Model o wymiarach 89 x 24 x 47,7 cm pozbawiony jest tradycyjnego uchwytu, co wpływa na jego prosty, ascetyczny charakter. Potęgują go geometryczna forma o ostrych liniach oraz eleganckie wykończenie. Biel z połyskiem sprawia, że mebel Icon w połączeniu z dopasowaną umywalką wywołuje wrażenie nieskazitelnej czystości, pozytywnie wpływając również na optyczny odbiór wnętrza - szafka podwieszona pod umywalką dodaje mu optycznej lekkości i czyni je bardziej przestronnym.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Zestaw derby z umywalką 60 x 48 cm
Zestaw derby z umywalką 60 x 48 cm
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa Futuris
Szafka podumywalkowa Futuris
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Elita
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa Look
Szafka podumywalkowa Look
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Elita

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.