Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit MYDAY
MYDAYSU065BP

Wisząca szafka podumywalkowa MyDay

Szukasz szafki pod umywalkę, która podkreśli stylowy charakter łazienki, stanowiąc przy tym funkcjonalny element wyposażenia wnętrza? Szafka podumywalkowa MyDay to propozycja do pomieszczenia, któremu chcesz dodać lekkości i elegancji. Łagodne linie tego wiszącego mebla o wymiarach 54 x 41 x 40,5 cm harmonijnie komponują się z opływowymi kształtami ceramiki i armatury, tworząc delikatną i naturalną aranżację wnętrza. Subtelny kontur uzupełnia chromowany uchwyt nawiązujący swą barwą do metalicznych detali zastosowanych w łazience. Lśniąca biel szafki to jej kolejny atut - ta uniwersalna barwa uczyni Twoją łazienkę optycznie jaśniejszą i nie pozwoli jej przytłoczyć. W wysuwanej szufladzie znajdziesz miejsce na akcesoria i kosmetyki, które chcesz mieć na wyciągnięcie ręki - dzięki temu szafka zachwyca nie tylko stylistyką, ale także funkcjonalnością.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Zestaw derby z umywalką 60 x 48 cm
Zestaw derby z umywalką 60 x 48 cm
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa Futuris
Szafka podumywalkowa Futuris
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Elita
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa Look
Szafka podumywalkowa Look
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Elita

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.