Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TESI
TESIS046OV

Wisząca szafka podumywalkowa Tesi

Podczas aranżowania łazienki stawiasz na rozwiązania praktyczne i estetyczne zarazem? Z pewnością zainteresuje Cię szafka Tesi, która nie tylko dekoracyjnie wyeksponuje Twoją umywalkę, lecz także stworzy pod nią funkcjonalną przestrzeń do przechowywania drobiazgów. Szeroka gama kolorów wykończenia z wysokim połyskiem doskonale połączy się z ceramiką w stonowanej, białej barwie, tworząc spójną i harmonijną kompozycję uderzającą w klasyczną nutę. Niewielkie wymiary szafki, wynoszące jedynie 600 x 440 x 400 mm, sprawią, że idealnie wpasuje się nawet w niewielką przestrzeń, ponieważ mebel nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Model jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie - dzięki temu podłoga pod szafką pozostaje wolna i można łatwo umyć ją mopem. Utrzymanie pomieszczenia kąpielowego w czystości nie powinno zatem zająć Ci zbyt dużo tak cennego czasu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Zestaw derby z umywalką 60 x 48 cm
Zestaw derby z umywalką 60 x 48 cm
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa Futuris
Szafka podumywalkowa Futuris
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Elita
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa Look
Szafka podumywalkowa Look
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Elita

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.