Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO NOVA PRO PREMIUM
NOVAPROZM339

Zestaw umywalki z szafką dwudrzwiową Nova Pro Premium

Chcesz, by cała Twoja łazienka prezentowała się spójnie, a przy tym wyróżniała się funkcjonalnością? Sięgnij po prezentowany zestaw umywalki z szafką z kolekcji Nova Pro Premium. Połączenie mebla i ceramiki to strzał w dziesiątkę do małych pomieszczeń, ale nie tylko. Warto bowiem zaznaczyć, że w szafce możesz wygodnie przechowywać wszystkie akcesoria, które są Ci potrzebne podczas codziennej pielęgnacji twarzy czy higieny jamy ustnej. Zyskujesz też możliwość łatwiejszego uporządkowania wszystkich łazienkowych przedmiotów. Prezentowaną umywalkę możesz dogodnie dobrać do własnej łazienki - znajdź idealny rozmiar, ale i zdecyduj się na kolor, który najlepiej skomponuje się z istniejącą aranżacją lub będzie stanowić bazę do stworzenia wystroju według własnego pomysłu. Do wyboru masz cztery barwy: biały połysk, lava mat, orzech włoski oraz orzech włoski jasny

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Blat do szafki WHITE
Blat do szafki VIGOUR white
SZAFKI PODUMYWALKOWE
VIGOUR
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Szafka podumywalkowa do umywalki DERBY/WHITE

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.